Podopieczny: pani 94 lat

Okres zatrudnienia: 27.05.2021 - 6/8 tyg.

Znajomość języka: komunikatywna 

Kod : KEM/27.05


Opis oferty:

Do opieki Podopieczna (160 cm / 60 kg) z początkiem demencji, osłabieniem starczym, osteoporozą, reumatyzmem. Porusza się za pomocą laski lub rollatora. Seniorka jest w miarę samodzielna – sama chodzi do toalety. Noc jest przespana. Pani Franziska jest osobą pogodną, miłą i wdzięczną za okazaną jej pomoc. Potrzebuje Opiekunki, która potrafi dobrze gotować (Nie będzie korzystać z gotowców) i dobrze zająć się domem, ponieważ Seniorka nie ma już na to sił. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z dostępem do internetu, osobna toaleta (wspólna wanna na parterze). Możliwości zakupów około 300m. od posiadłości. Jest to 90m dom z ogrodem.

Wymagania:

 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas!

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.