Podopieczny: pani 86 lat

Okres zatrudnienia: 01.03.2021 - 8 tyg.

Znajomość języka: komunikatywna-

Kod : MAG/01.03

Opis oferty:

Podopieczna (150cm 55kg) z demencją, porusza się o rollatorze. Większość czasu leży, dlatego Opiekunka musi mobilizować ją do ćwiczeń. Kilka razy dziennie przechadza się z Podopieczną po domu. Bez problemu przesypia noc. Seniorka potrzebuje asekuracji we wszystkich czynnościach - występuje również transfer. 2x w tygodniu Opiekunka jeździ na zakupy. Nie ma problemu z gotowaniem, ponieważ babcia je wszystko. Podopieczna miła, bezproblemowa. Ładne miasteczko, niedaleko sklepy. Do dyspozycji Opiekunki własny pokój z osobną łazienką, internet oraz tv. 

Wymagania:

 • komunikatywna- znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece poparte referencjami

Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas!

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.